Фізичні навантаження та рослинне харчування

Фізична активність надважлива для збереження оптимального здоров'я. Якщо ви прагнете до максимальних атлетичних результатів, для початку ознайомтеся з базовими рекомендаціями про рослинне харчування. Включіть енергетично насичені продукти у свій раціон, такі як злаки, сендвічі, макарони, домашні батончики та мафіни, смузі, калорійні соуси, авокадо, сухофрукти, насіння та горіхи. Їжте часто протягом дня, щоб максимізувати кількість спожитих калорій.

Тим, хто займається вправами на витривалість, слід споживати приблизно на 50% більше білка, ніж іншим людям. А тим, хто надає перевагу силовим тренуванням, може знадобитися навіть у два рази більше протеїну. Оптимальним є отримання білка з їжі, а не з протеїнових порошків, адже вона також містить клітковину, вітаміни та мінерали. Люди, котрі тренуються більше одного разу на день, мають приділяти особливу увагу харчуванню між тренуваннями.

Рослинний раціон може забезпечити усіма необхідними поживними речовинами для активного способу життя, проте вибір продуктів залежить від спортивних цілей. Наприклад, якщо ви хочете стати активнішими, не змінюючи вагу, вам потрібно більше енергії. Тож варто збільшити кількість калорій у харчуванні, додавши кілька перекусів чи збільшивши порції. Якщо ж метою є зниження ваги, бажано поступово зменшувати кількість споживаних калорій, зберігаючи баланс і різноманіття в харчування. 

Детальніше про поєднання рослинної дієти та фізичних навантажень дізнавайтеся за посиланням.

 

 

 

 

© Plant-Based Challenge 2023

contact@uaplantbased.com.ua

Маєте запитання?
Тут є відповідь!