Поширені запитання

Що таке Plant-Based Challenge?
Plant-Based Challenge пропонує учасникам та учасницям спробувати рослинний раціон протягом 10 днів. У щоденних листах ми демонструємо, що рослинне харчування смачне, просте, різноманітне та є квитком у стійке й щасливе майбутнє. Ми надаємо всю необхідну інформацію про рослинну дієту, а також пропонуємо безліч смачних рецептів і корисних порад. Також, ми дотримуємося виключно рекомендацій доказової медицини та закликаємо всіх рухатися у власному темпі. Вже понад 12 тисяч людей спробували Plant-Based Challenge в Україні, тож долучайтеся до людей майбутнього!  

Навіщо потрібен Plant-Based Challenge?
Доведено, що збалансоване й різноманітне рослинне харчування має багато переваг для здоров’я людини. Воно підходить для людей на всіх етапах життєвого циклу, а також є більш екологічним, оскільки використовує менше природних ресурсів та призводить до меншої кількості викидів у довкілля. Нарешті, рослинне харчування є етичнішим, оскільки не шкодить тваринам без необхідності. Тож наш проєкт призначений для тих із вас, хто бажає зробити свій раціон більш корисним, екологічним та етичним! 

Скільки коштує участь у Plant-Based Challenge?
Plant-Based Challenge не є комерційним проєктом, тож участь у ньому цілком безплатна та ні до чого не зобов'язує. Він призначений лише для допомоги нашим учасникам і учасницям, а також для поширення інформації про рослинне харчування в суспільстві.

Чи обов’язково повністю відмовлятися від продуктів тваринного походження протягом Plant-Based Challenge?
Plant-Based Challenge буде корисним усім, хто хоче дізнатися більше про рослинне харчування. Протягом 10 днів ви можете перейти на 100% рослинне харчування, зменшувати вживання продуктів тваринного походження, або ж взагалі не змінювати свій раціон. В будь-якому разі, ви отримаєте все необхідне, щоб пізніше спробувати вже самостійно. 

Що буде, коли я зареєструюся на Plant-Based Challenge?
Після реєстрації ви отримаєте привітання на свою електронну пошту. З наступного дня ви почнете отримувати щоденні листи з інформацією про рослинне харчування, рецепти та корисні поради. 

Мені не прийшов перший лист чи не приходить щоденна розсилка, що робити? 
Будь ласка, перевірте чи правильно ви вказали свою електронну пошту при реєстрації. Для цього спробуйте заповнити й надіслати реєстраційну форму знову: якщо вам вдалося, то при першій спробі було допущено помилку, адже можлива лише одна реєстрація на електронну скриньку. Також, перевірте всі теки вашої пошти, зокрема спам. Якщо листа немає, напишіть нам на пошту contact@uaplantbased.com.ua

Чи можлива кооперація з Plant-Based Challenge?
Так, ми дуже раді всім видам кооперації! Ми не комерційний проєкт, тож розглядаємо будь-які пропозиції на основі взаємної допомоги: з організаціями, закладами, онлайн чи офлайн магазинами, блогерами й волонтерами, а також усіма зацікавленими людьми. Будь ласка, напишіть свої ідеї нам на пошту сontact@uaplantbased.com.ua, ми відповімо вам якнайскоріше.

Мого запитання немає в цьому розділі.
Будь ласка, напишіть нам на пошту contact@uaplantbased.com.ua і ми допоможемо вам з’ясувати будь-які питання.

 

 

© Plant-Based Challenge 2023

contact@uaplantbased.com.ua

Маєте запитання?
Тут є відповідь!